Galatasaraylı futbolcu özür diledi

Galatasaray’ın milli futbolcusu Selçuk İnan, “Galatasaray camiasından yanlış anlaşıldığım için özür dilemek istiyorum. Yanlış bir cümle kurduğum için çok üzgünüm” dedi

Selçuk İnan, Galatasaray TV’ye yaptığı açıklamada, Spor Toto Süper Lig’de dün İstanbul Büyükşehir Belediyespor’u 3-1 yendikleri karşılaşmanın ardından vermiş olduğu demecin yanlış anlaşıldığını ifade etti.

Milli futbolcu, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde şanslarını sonuna kadar kullanacaklarını dile getirerek, şunları kaydetti:

”Dün yapmış olduğum röportajda, ‘Geri kalan maçlarda şansımız olmadığını düşünüyorum’ derken, aslında ben bundan önceki maçlarda iyi oynadığımızı ama şanssız olduğumuzu belirtmek istemiştim. Ama galiba yanlış anlaşıldım. Bunun için de gerçekten çok üzgünüm. O yüzden bugün böyle bir açıklama yapmak istedim. Galatasaray taraftarına, Galatasaray camiasına işin aslını anlatmaya çalıştım açıkçası. Yoksa, bundan sonraki maçlarda önümüzde alınacak 9 puan var. Üç maçı da kazanıp 9 puan alabiliriz.”

“ÇOK ÜZGÜNÜM”
Sarı-kırmızılı futbolcu, oynadıkları her maçı kazanmak için sahaya çıktıklarını anlatarak, ”Galatasaray futbolcuları olarak, Galatasaray camiası olarak her maçı kazanmak için sahaya çıkarız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Yüzde 1 bile şansımız olsa, terimizin son damlasını sahaya yansıtmaya çalışırız. Ben eğer yanlış anlaşıldıysam, ki öyle görünüyor, bütün Galatasaray taraftarlarından, bütün Galatasaray camiasından yanlış anlaşıldığım için özür dilemek istiyorum. Yanlış bir cümle kurduğum için çok üzgünüm” ifadelerini kullandı.

3 Kasım 2012 18:01