Escort Bayan Deniz

 

Processing your request, Please wait....

Merhabalar sayın beylerlar,
Beni tanımak için ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim.
Öncelikle kısaca fiziksel özelliklerimden ve kendimden bahsedeceğim;
İzmirde yaşıyorum ve İzmir’liyim. 1.67 boyunda 85 60 90 ölçülerinde 52 kg kumralım, üniversite mezunuyum, 25 yaşındayım.
Refakat hizmetini çok profesyonel düşünerek yapmıyorum, yani benim için öncelikli olan karşımdakinden de elektrik alabilmek, buna çok önem veriyorum.Benim beğenilmemden sonra benimde karşımdakini kesinlikle beğenmem gerekiyor. Para kazan bitsin değil bu iş benim için açıkçası. Bu sebeple ille de biri olsun düşüncesinden uzağım.
Temizlik, hijyen buralarda herkezin sloganı olmuştur ama benim en önem verdiğim, karşılıklı uyulması gereken en hasassiyet gösterdiğim konulardan biridir.
Kaliteli, eğitimli ve kültürlü, karşısındakini etkileyebilen biriyim, karşımdakinden de bunları bekliyorum. karşımdakinin beni etkilemesi demek karşılıklı olarak geçireceğimiz zamandan yine birlikte zevk almak anlamına geliyor benim için.
Her ortama ayak uydurabilecek sosyal ve kültürel özellikleri bende bulabilirsiniz. Eşlik edeceğim kişinin istekleri doğrultusunda kıyafet giyebilirim. Ufak fantazilerle süsleyeceğimiz birlikteliğimizde önceliğim karşımdaki insanı etkileyebilmek onunla hoş ve güzel zaman geçirebilmektir. Karşımdakinin istekleri doğrultusunda değişik fantezilere sınırlarımı aşmamak üzere varım. Benimle geçireceğiniz zaman diliminde değişik fantazi iç çamaşırları ve kıyafetlerle geceye güzel bir seks show yaparak sizin Show Girl ünüz olarak başlayabiliriz, hiç bitmesini istemeyeceğimiz güzel anlara birlikte adım atarken karşımdakinin bana da bunu yaşatmasından çok mutlu olurum.Seksi sadece karşımdakine zevk vermek değil kendimde zevk alabilmek açısından değerlendirmekteyim.
Görüşmelerimi kesinlikle 5 yıldızlı otellerde yapıyorum.
Sekste sınırlarıma gelince, korunmasız ilişki, anal, cim, cif, golden shower tarzı fantazilere kapalıyım.
2 saatlik refakat ücretim 600 tl
Aşağıdaki Mail Adresim İle İletişime Geçebilirsiniz.
denizak34@gmail.com

Listing ID: N/A

28 Temmuz 2011 00:09

Comments