Processing your request, Please wait....

Selam Beyler.. Ben Bostancıdan Meryem

İstanbul’un en seçkin kadınlarından biri olduğumu söyleyebilirim karakterim ve sıcaklığım devamlı beni ön safhalara taşımaktadır her şeyden önce şen şakrak hiçbir zaman sıkılmayan sıkmayan ve karşısındakini kasmayan yatakta tam bir sex manyağı toplumsal hayatta tam bir hanım efendi biriyim . . .
Sizlere davetlerde iş gezilerinizde yiyecek toplantılarınız da eşlik edebilecek kapasitede ve devamlı kendini her yerde en güzel şekilde ifade edebilen bir escort bayanımdır. . . .

22 yaşlarında 1.60 boyunda gönül güzelliği suratüne vurmuş suratünde tebessüm noksan olmayan İstanbul hanım efendisiyim
Benimle aklınızda bulunan ve hayal ettiğiniz bütün fantezilerinizi gerçekleştiriceğinize emin olabilirsiniz. Yatakta doyumsuz bir cinsellik ihtiyacı duyan ve sevgili gibi bir beraberlik arayan İstanbul’un seçkin elit beyfendileri ve kendini her yerde güzel taşıyan beylerden ilgi beklemekteyim . Bostancı’da ikamet etmekteyim.
Beni arayacak beylerden ricam şu profilinizi okudum ve size ilgi duyuyorum diyen beylerin telefonlarını sabırsızlıkla beklemeteyim .
Sizleri en seksi şekilde karşılayacağımdan şüpheniz olmasın resimde ne görmüş olduysanız farklı bir vaziyet ile asla karşılaşmayacağınız dan güvenilir olabilirsiniz.Hepinizi öpüyorum sevgilerimle Meryem

Telefonum : 0 (536) 582 68 44

Listing ID: 9265443cff807c49

19 Ekim 2014 16:46

Comments